FERHATOĞLU PETROL
 
Çanakkale Asfaltı Üzeri.
Güre-Edremit/BALIKESİR
0266 385 5939
 
444 66 53
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 
 
FERHATOĞLU PETROL, 1968 yılında büyük dedemiz İstiklal Savaşı Gazisi merhum Emin Gürler Paşa tarafından kurulmuş olup, halk tarafından uzun süre 'Paşanın istasyonu' olarak anılmaktaydı. Şu anda Ferhatoğlu ailesi tarafından işletilmekte olan istasyon Edremit ilçesinin en eski istasyonu olarak 50 yıldan bu yana kesintisiz olarak hizmetlerini sürdürmektedir.
 
 
Ferhatoğlu Petrol Ofisi'nde , akaryakıt satışı, market bölümünde madeni yağ satışı yapılmakta, bünyesindeki Lastikland'da lastik tamiri yapılmakta ve oto yıkama hizmeti verilmektedir. Müşterilerine güvenli akaryakıt sunan Ferhatoğlu Petrol’de düzenli olarak tank temizliği ve akaryakıt kalite kontrolü yapılmaktadır. Petrol Ofisi'nin yan tarafında keyifli bir mola için lezzetli zeytinyağlı yemeklerin, sıcacık çorbaların, muhteşem Edirne ciğerinin yapıldığı Olive Cafe'miz bulunmaktadır. Burada sevimli miniklerimiz için ayrılan oyun alanı da bulunmaktadır. 
 Güleryüzlü personeli ile 24 saat hizmette olan Ferhatoğlu Petrol, kullandığı ürünlerde hem çevre dostu hem de milli ekonomimize bağlı bir istasyondur.

Cookies