FERHATOĞLU PETROL
 
Çanakkale Asfaltı Üzeri.
Güre-Edremit/BALIKESİR
0266 385 5939
 
444 66 53
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 
 
FERHATOĞLU PETROL, 1968 yılında büyük dedemiz İstiklal Savaşı Gazisi merhum Emin Gürler Paşa tarafından kurulmuş olup, halk tarafından uzun süre 'Paşanın istasyonu' olarak anılmaktaydı. Şu anda Ferhatoğlu ailesi tarafından işletilmekte olan istasyon Edremit ilçesinin en eski istasyonu olarak 50 yıldan bu yana kesintisiz olarak hizmetlerini sürdürmektedir.
 
 
Ferhatoğlu Petrol Ofisi'nde , akaryakıt satışı, market bölümünde madeni yağ satışı yapılmakta, bünyesindeki Lastikland'da lastik tamiri yapılmakta ve oto yıkama hizmeti verilmektedir. Müşterilerine güvenli akaryakıt sunan Ferhatoğlu Petrol’de düzenli olarak tank temizliği ve akaryakıt kalite kontrolü yapılmaktadır. Petrol Ofisi'nin yan tarafında keyifli bir mola için lezzetli zeytinyağlı yemeklerin, sıcacık çorbaların, muhteşem Edirne ciğerinin yapıldığı Olive Cafe'miz bulunmaktadır. Burada sevimli miniklerimiz için ayrılan oyun alanı da bulunmaktadır. 
 Güleryüzlü personeli ile 24 saat hizmette olan Ferhatoğlu Petrol, kullandığı ürünlerde hem çevre dostu hem de milli ekonomimize bağlı bir istasyondur.
 
 
 
 

1918'de Zeytin ve zeytinyağının temeli Güre'de Ferhat Bey tarafından 5 kuşak önce atıldı.

1968 yılında FERHATOĞLU PETROL hizmete açıldı.

2007 yılında Edremit'te hizmete açtığı NEFİSAR BEBE ile 'Chicco' markasını körfez halkı ile buluşturdu.

2007 yılında SİGORTA acenteliğini alarak, Ferhatoğlu adının güvencesiyle körfez halkına hizmet vermeye devam ediyor.

2008 yazında Kuzey Ege'nin en büyük ilk Aqua parkını Altınoluk beldesinde AQUA OLİVE PARK olarak hizmete açtı.

2009 yılında FERHATZADE İNŞAAT'I kurup modern ve kullanışlı apartmanlar, villalar Ülkemizin nadide köşeleri olan Akçay, Güre ve Altınoluk'ta inşa ediyor.

2014 yılında Akaryakıt İstasyonumuz çağın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yenilendi.

2015 yılında Akaryakıt İstasyonu içerisinde üstün lezzetlerle hizmet veren Olive Cafemiz açıldı.

2016 yılında Fabrika Olive Cafemiz hizmete girdi.

2017 yılında Güre İskele'de FERHATOĞLU PLUS Gurme Market açıldı.

2018 yılında Küçükkuyu'da FERHATOĞLU POİNT Gurme yi açarak halkımızın hizmetine sunuldu.

2119 yılında Altınoluk Olivecafe-Bistro hizmete açıldı

2020 yılında Edremitte Ferhatoğlu Point Market hizmete açıldı

2020 yılında Altınolukta Edremit Köftecisi açıldı

2020 Yılında Altınoluk Balıkçısı hizmete açıldı

Bölgemiz ekonomisine sürekli katkı sağlamak suretiyle, örnek gösterilen ve yeni müteşebbislerce model olarak kabul edilen bir kurum olmak misyonuyla günden güne büyüyen FERHATOĞLU ŞİRKETLER GRUBU, önümüzdeki yıllarda yapacağı yeni yatırımlarıyla körfezin güçlü markası olmaya devam edecektir.

Edremit'te zeytin ve zeytinyağı denildiğinde akla gelen ilk isim FERHATOĞLU'dur.  Bir asırlık geçmişiyle beldenin en köklü ailelerinden olan FERHATOĞLU, zeytinliklerindeki on binlerce ağaçtan toplanıp üretilen zeytinyağlarıyla tercih edilen isimdir. Ferhatoğlu ürünleri üreticiden tüketiciye, toptan ve perakende olarak kendi satış noktalarında ve Türkiye genelindeki seçkin şarküteri ve marketlerde satılmaktadır.

[yt_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=z3iazy2KNTE&feature=emb_logo" width="600" height="400" responsive="yes" autoplay="no" ]

Cookies

 

replica uhren repliche orologi replicas relojes replique de montre replicas de relogios repliki zegarków replica uhren orologi replica replicas relojes replique rolex